TECHNOLOGIE

hair strands before Toppik
VLASY PŘED APLIKACÍ
hair strands after Toppik
VLASY PO APLIKACI
PŘÍRODNÍ MAGNETICKÁ PŘITAŽLIVOST
Toppik dodává okamžitý vzhled zahuštěných vlasů.
Vlasová vlákna Toppik jsou vyrobena z přírodního keratinu nejvyššího stupně, stejného typu bílkovin, jaký se vyskytuje v pravých vlasech. Vlákna mají silný přírodní statický náboj, který vytváří magnetický efekt a pevně váže vlákna Toppik i na ty nejjemnější prameny lidských vlasů. Výsledky změnily životy milionů žen a mužů, kteří bojovali s jemnými nebo ztenčujícími se vlasy, trpěli alopecií či podstoupili chemoterapii.
 
VÝJIMEČNOST TOPPIKU
Ne všechna vlákna jsou stejná
Prémiový keratin, který byl získán z přírodního zdroje a používá se k výrobě vlasových vláken Toppik, je téměř totožný s lidskými vlasy a umožňuje vláknům se přirozeně mísit. Jiná keratinová vlákna totiž pocházejí ze zdrojů, jako jsou rybí kosti, nehty a kopyta, což má za následek odlišnou strukturu a vzhled, který postrádá ve srovnání s prémiovými vlákny Toppik.
Přírodní keratin používaný společností Toppik má vrozený statický náboj, který zajišťuje, že vlákna přilnou k jakémukoli typu vlasů. Imitátory vyrobené z bavlny, rostlinných materiálů a umělého hedvábí nemají tento přirozený statický náboj. V důsledku toho je na vlasy nic nepřitahuje, takže mají sklon shluknout se, posunout se nebo klesnout na pokožku hlavy a vypadat nepřirozeně. Inovativní technologie společnosti Toppik umožňuje vláknům odolat větru, dešti a potu.